ZDZ

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu.)

Młodzi piłkarze GKS-u LZS-u Wikielec (rocznik 2004 i młodsi) zdobyli mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego podczas rozegranego 8 czerwca turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2017”. Podopieczni trenera Tomasza Demczaka zdobyli też wyróżnienia indywidualne. Maddox Sobociński został królem strzelców turnieju, a Kacper Włodarczyk - najlepszym bramkarzem.

W finale wystąpiły cztery drużyny wyłonione po rozegraniu eliminacji: GKS LZS Wikielec, LZS Kazanice, MLKS Czarni Olecko i gospodarze - Gmina Jeziorany. Podopieczni Tomasza Demczaka odnieśli dwa zwycięstwa i raz zremisowali, co dało im pierwsze miejsce w turnieju.

Za zdobycie tytułu mistrzów województwa drużyna z Wikielca odebrała z rąk Marka Jaczuna, sekretarza WMZ LZS, okazały puchar, a młodzi piłkarze zostali uhonorowani złotym medalami.

Drużyna GKS LZS Wikielec zdobyła tytuł w składzie: Kacper Włodarczyk, Kacper Szypniewski, Maddox Sobociński, Wojciech Zieliński, Kacper Wieński, Dawid Panek, Mateusz Panek, Wiktor Topolewski, Adrian Szantyr, Hubert Czarzasty, Cezary Jajkowski, Maciej Górski, Kacper Mazur, Michał Żelaziński, Miłosz Rydecki, Jakub Stybowski. Trener: Tomasz Demczak.