Aktualności

wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 października 2016, 14:57 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W dzisiejszym, rozegranym na wyjeździe meczu siódmej kolejki A-klasy Jeziorak Iława sprostał oczekiwaniom i w starciu z dziesiątą w tabeli Iskrą Narzym wywalczył komplet punktów. Dzięki temu drużyna wraca na pozycję lidera swojej klasy rozgrywkowej.

Pomimo wyraźnej przewagi Jezioraka na pierwszą bramkę dzisiejszego spotkania trzeba było czekać aż do 45 minuty. Wojciech Figurski, wykorzystując dośrodkowanie Daniela Madeja z rzutu rożnego, otworzył wynik spotkania. Jeszcze przed gwizdkiem goście zdążyli się jednak "odgryźć". Już w doliczonym czasie gry piłka po rykoszecie wpadła do bramki strzeżonej przez Grzegorza Sobiecha.

W drugiej połowie, około 60 minuty, na listę strzelców ponownie wpisał się grający trener Jezioraka. Tym razem Wojciech Figurski pokonał bramkarza gospodarzy, strzelając głową po dalekim dośrodkowaniu od Kowalskiego. Pięć minut później wynik na 1:3 dla Jezioraka ustalił Tomasz Kaszlewicz, który niepilnowany przez obronę Iskry, umieścił futbolówkę w siatce po rzucie z autu wykonanym przez Kowalskiego.

Dzisiejsza wygrana pozwoliła Jeziorakowi na ponowne objęcie pozycji lidera A-klasy. W następnej, 8 kolejce, drużyna z Iławy przed własną publicznością podejmie Gminę Kozłowo.

Iskra Narzym - ITS Jeziorak Iława 1:3 (1:1)

0:1 - Wojciech Figurski
1:1 - bramka wyrównująca (doliczony czas gry w pierwszej połowie)
1:2 - Wojciech Figurski
1:3 - Tomasz Kaszlewicz