wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 sierpnia 2016, 07:57

(Fot. Archiwum klubu. )

Dość nierówne spotkanie rozegrały podopieczne trenera Adama Klinickiego reprezentujące barwy GKS-u Wikielec. W swoim ostatnim sparingu przed wyjazdem na Mistrzostwa Polski dziewczyny zremisowały z Olimpią Malbork 5:5, wychodząc z niezłych opresji - do przerwy było 3:0 dla rywalek.

Mecz był niezwykle zacięty i dość nierówny. W pierwszej połowie dało się zaobserwować wyraźną przewagę rywalek z Malborka, które doprowadziły do prowadzenia 3:0. W drugiej odsłonie meczu zdecydowanie poprawiła się gra naszych dziewcząt i to one zdominowały boisko, wychodząc z opresji i ustalając wynik meczu na 5:5. Bramki dla Wikielca strzelały: Zbrzeska, Wiktor, Jajkowska (z karnego) oraz dwie nowe, niedawno pozyskane 18-letnie zawodniczki: Marlena Marczewska z Sokoła Ostróda i Aleksandra Leszczyńska ze Stomilu Olsztyn.

GKS Wikielec wystąpił w składzie: Grochalska, Jakubik, Monika Gralewska, Kaczorowska, Rutkowska, Natalia Gralewska, Leszczyńska, Zbrzeska, Zabłotna, Wiktor, Marczewska, Podwojewska, Jajkowska, Wesołowska, Chmielewska, Otremba, Fafińska, Pawlas, Bagan i Lewandowska.

Był to ostatni sparing dziewcząt przed wyjazdem na Mistrzostwa Polski.