wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 kwietnia 2016, 18:38

(Fot. Info Iława. )

W rozegranym dzisiaj na stadionie w Wikielcu meczu III ligi miejscowy GKS pokonał KP Wasilków 3:0. Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego cieszyli się ze zwycięstwa po bramkach Adama Kołakowskiego (2) oraz Aleksandra Matsiukhievicha.

Spotkanie od początku układało się po myśli gospodarzy. Już w trzeciej minucie meczu golkipera gości po dośrodkowaniu od Huberta Otręby pokonał Adam Kołakowski. Kolejna okazja na bramkę nadarzyła się w 20 minucie, ale niestety Sagan przestrzelił. 10 minut później bliscy wyrównania byli piłkarze z Wasilkowa, ale dobrą interwencją popisał się Elżanowski. W 32 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Adam Kołakowski, tym razem po wrzutce od Remigiusza Sobocińskiego. Działa dokończył Aleksandr Matsiukhievich, który w 44 minucie podwyższył na 3:0.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. Pomimo podejmowanych przez oba zespoły prób konstruowania akcji ofensywnych wynik nie uległ już zmianie.