wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 kwietnia 2016, 07:16

(Od lewej: Maria Kieloch, Regina Szczypiorska, Tomasz Ćwikła i Szczepan Polkowski.)

W Gostyniu odbył się Finał Mistrzostw Polski w kręglach klasycznych niewidomych i słabowidzących, do którego zakwalifikowało się 9 zawodników iławskiej "Moreny". W mistrzostwach brało udział 60 zawodników z całej Polski. Iławianie wywalczyli dwa medale.

Szczepan Polkowski w kat. B1 wywalczył srebrny medal, natomiast Regina Szczypiorska w tej samej kategorii zdobyła brązowy medal.

Irena Henisz była 8, a Stanisław Piasek 10.

Kieloch Maria w kat. B2 uplasowała się na 5 pozycji. Jan Smoła był 7. Tomasz Ćwikła w kat. B3 zajął 5 miejsce. Pokojska Agnieszka była 6, a Małgorzata Kasprzycka 10.

Po tych zawodach został ustalony skład reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy, które odbędą się pod koniec maja w Chorwacji. Iławski klub będą reprezentować dwie osoby: Regina Szczypiorska i Szczepan Polkowski.