(Fot. Info Iława. )

W rozegranym dzisiaj sparingu na boisku w Szymbarku ITR Jeziorak Iława przegrał z zespołem Delfin Rybno 1:2 (1:1).

Po serii zwycięstw podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego musieli dzisiaj uznać wyższość przeciwnika z klasy okręgowej.

Pierwszą bramkę zdobyli goście z rzutu karnego. Do wyrównania na 10 minut przed przerwą doprowadził Madej, który ładnym, technicznym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gości. Remis 1:1 utrzymał się aż do 80. minuty, kiedy to zawodnik Rybna przejął piłkę w środku boiska i w sytuacji sam na sam z Sobiechem strzelił na 2:1.

Swój następny mecz Jeziorak rozegra w sobotę, 19 marca, w Lubawie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Motorem.