wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 marca 2015, 10:20

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Karol Synowiec.)

Wczoraj, tj. w sobotę, 21 marca, o godzinie 15:00 na boisku bocznym kompleksu sportowego przy ulicy Sienkiewicza w Iławie zespół ITR-u Jeziorak Iława zmierzył się w meczu kontrolnym z Unią Susz, liderem klasy okręgowej.

W pierwszej połowie grę opanowali całkowicie goście z Susza. Zawodnikom Jezioraka brakowało przede wszystkim dokładności w rozegraniu piłki. Ten brak precyzji skrupulatnie wykorzystywali suszanie, którzy raz po raz konstruowali groźne akcje. Zakończyły się one aż czterema bramkami strzelonymi Ruteckiemu. Na listę strzelców wpisali się: Staniec, Rzeźnikiewicz (x2) i Meler.

Po zmianie stron zawodnicy Unii szybko podwyższyli wynik spotkania na 5:0. Autorem bramki w 47 minucie był Karczewski. Dopiero po tej straconej bramce zawodnicy Jezioraka zaczęli grać z większą determinacją i mecz od tego momentu wyrównał się. Niestety, lepsza gra ze strony podopiecznych trenera Tołstika nie przełożyła się na strzelone bramki i mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gości.

ITR Jeziorak Iława mecz rozpoczął w składzie: Rutecki, Gajewski, Ostanek, Burny, Kopaczewski, Koper, Kressin, Parulis, Ćwikliński, Malanowski, Waruszewski.