wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 marca 2015, 08:00 komentarzy 1

(Fot. Info Iława. Na zdjęciu zawodnicy zespołów Kar-Team Gałdowo oraz LZS Gałdowo, zdobywcy dwóch pierwszych miejsc podczas turni)

W niedzielę, 15 marca, hala sportowa w Wikielcu była areną zmagań w ramach Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Iława. Dwie pierwsze lokaty zajęły drużyny z Gałdowa i to właśnie one będą reprezentować naszą gminę podczas zawodów rejonowych I rundy Mistrzostw Województwa WMZ LZS.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn, które drogą losowania podzielono na 3 grupy.

W grupie A znaleźli się: Levy Team, Absolwenci Ząbrowo i Koma Ząbrowo.  W grupie B grali: Biochem Stradomno, Kar-Team Gałdowo oraz GKS-LZS Wikielec. W grupie C rywalizowali: Zgraja Iława, Dinozaury Ząbrowo oraz LZS Gałdowo.

Mecze rozpoczęły się o godzinie 9:00, a około 15:00 uczestnikom wręczono puchary, dyplomy i statuetki. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Kar-Team Gałdowo, a drugie - LZS Gałdowo. To właśnie te dwa zespoły będą reprezentować gminę Iława podczas zawodów rejonowych.

Turniej zorganizowali: Wójt Gminy Iława, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wikielcu i Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie.