(Fot. Archiwum klubu.)

W rozegranym w Siedlcach w dniach 21-23 lipca finale ogólnopolskiego turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” dziewcząt piłkarki GKS-u Wikielec wywalczyły szóste miejsce.

W finale uczestniczyło 11 zespołów z całej Polski (po wygraniu finałów wojewódzkich). Startujące zespoły podzielono na trzy grupy. Grupa A i B liczyły po cztery zespoły, a grupa C – trzy zespoły. Podopieczne Piotra Dymowskiego wylosowały grupę C i rozgrywały swoje mecze z LKS-em Astoria Szczerców - mistrzyniami województwa łódzkiego i LKS-em Wierzchowiska – mistrzyniami województwa lubelskiego.

Wyniki spotkań GKS-u:

GKS LZS Wikielec – LKS Wierzchowiska 1:0
GKS LZS Wikielec – LKS Astoria Szczerców 0:1

Po meczach grupowych zespół z Wikielca zajął drugą pozycję w tabeli i w meczu o 5. miejsce zmierzył się z drużyną LKS Olimpia Osieczany. Niestety piłkarki GKS minimalnie uległy swym rywalkom 0:1 i tym samym zajęły szóstą lokatę w całym turnieju.