wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 września 2017, 22:02

(Fot. Archiwum własne.)

Na stadionie w Iławie, w ramach meczu siódmej kolejki okręgówki, liderujący w tabeli Jeziorak gościł dzisiaj zajmującą drugą lokatę ekipę Huragan II Morąg. Na przerwę zespoły schodziły z bezbramkowym remisem, a spotkanie na dobre rozkręciło się w drugiej odsłonie. Zgromadzeni na Sienkiewicza kibice obejrzeli aż sześć bramek. Triumfował Jeziorak, który pozostaje oczywiście na fotelu lidera, a goście porażkę przypłacili utratą pozycji wicelidera.

Już w pierwszej połowie Jeziorak miał na boisku optyczną przewagę. Zawodnicy zespołu z Iławy nie potrafili jednak przekuć tego na bramki. W pierwszej odsłonie obaj golkiperzy zachowali czyste konto - na prawdziwe emocje trzeba było poczekać do drugiej połowy. Tam spotkanie rozkręciło się na dobre, a obie ekipy zafundowały zgromadzonym na stadionie w Iławie kibicom sportowe widowisko na miarę spotkania na szczycie ligi. Wynik otworzył Michał Foj, a po jednym trafieniu dla Jezioraka dołożyli jeszcze Jakub Słomski, Radosław Galas i Łukasz Suchocki. Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami i mecz zakończył się zwycięstwem Jezioraka 4:2.

W ósmej kolejce okręgówki Jezioraka Iława czeka mecz wyjazdowy z drużyną Dąb Kadyny.

Jeziorak Iława - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)

1:0 - Michał Foj (56')
2:0 - Jakub Słomski (63')
2:1 - goście (73')
3:1 - Radosław Galas (76')
3:2 - goście (80')
4:2 - Łukasz Suchocki (85')