wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 stycznia 2018, 12:19

(Fot. Agnieszka Szelbracikowska - Fotografia.)

Siatkarze CSiR-u Pałacu Kamieniec we wspaniałych nastrojach wrócili z Lidzbarka Warmińskiego, gdzie w niedzielę 14 stycznia pewnie pokonali miejscowy Wenglorz-Volley 3:0 (25:19, 25:20, 25:12).

Gospodarze próbowali nawiązać walkę z podopiecznymi Dawida Suskiego, lecz tylko na początku każdego z trzech rozegranych setów. Zwłaszcza w ostatnim secie gospodarze szybko objęli prowadzenie 3:0, ale zawodnikom CSiR-u dość szybko udało się wyrównać, a potem stopniowo powiększać swoją przewagę i doprowadzić do szczęśliwego dla siebie finału.

Skład naszego zespołu: Nejdrowski, Szymański, Roman Rólkiewicz, Suski, Robert Rólkiewicz, Domeracki, Poskier (libero) oraz Kopaczel, Kotyśko, Brzeziński.

Sędziowie: Mariusz Wesołowski oraz Ryszard Zarucki (obaj z Olsztyna).

Widzów: ok. 55 osób.

W pozostałych spotkaniach 5. kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi warmińsko-mazurskiej Team Cresovia Górowo Iławeckie pokonał we własnej hali KS Masurię Volley Giżycko 3:1 (20:25, 25:16, 25:16, 25:12). Przypomnijmy, że to właśnie Cresovia będzie najbliższym przeciwnikiem ligowym podopiecznych Dawida Suskiego. Ten mecz rozegrany zostanie już za niecałe dwa tygodnie.

Pierwszego seta w tegorocznych rozgrywkach stracił lider tabeli, KPS Gietrzwałd, który jest faworytem tych rozgrywek. Swój mecz zawodnicy prowadzeni przez Macieja Rejznera rozegrali w Ełku, pokonując tamtejszy KSD Energoutil 3:1 (25:12, 25:20, 21:25, 25:22). Dzięki temu lider przypieczętował swoje prowadzenie w ligowej tabeli.

Przy okazji wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy na VI Turniej Świąteczno-Noworoczny, który już w najbliższą sobotę o godz. 10:00 zostanie rozegrany w hali CSiR im. Jana Pawła II w Suszu.