wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lutego 2018, 13:06 komentarzy 1

(Fot. Archiwum klubu.)

Drużynę Lecha Rypin podjął dzisiaj (10 lutego) w Iławie zespół III-ligowego GKS-u Wikielec. Sparingpartner podopiecznych Arkadiusza Klimka to obecnie, po rundzie jesiennej, 7. drużyna IV ligi w grupie kujawsko-pomorskiej. Sparing był dość jednostronnym widowiskiem. Pewne i zasłużone zwycięstwo 5:1 odnieśli zawodnicy GKS-u.

W pierwszej połowie gra była dość wyrównana. Do 31 minuty trzeba było poczekać na pierwsze trafienie - wynik otworzył Sergiej Gurow. Na listę strzelców Wikielca w tym test-meczu wpisali się też Cezary Nowiński i Remigiusz Sobociński (dwukrotnie). Przeciwnicy stracili też bramkę po golu samobójczym.

Przed GKS-em jeszcze trzy kolejne test-mecze. Formę przez wznowieniem walki o utrzymanie w III-ligowym gronie zespół będzie sprawdzał podczas sparingów z drużynami Sokół Ostróda (14 lutego o godzinie 16:30 w Ostródzie), Wda Świecie (17 lutego) i Unia Susz (24 lutego).

Natomiast od pierwszego po przerwie zimowej meczu ligowego GKS-u dzieli nas dokładnie miesiąc. Na weekend 10/11 marca zaplanowany jest wyjazdowy mecz Wikielca z nowomiejską Drwęcą.

Rolimpex GKS Wikielec – Lech Rypin 5:1