wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 lutego 2018, 08:40

(Fot. Agnieszka Szelbracikowska - Fotografia.)

Po zeszłotygodniowej porażce z faworyzowanym KPS-em Gietrzwałd w niedzielę, 25 lutego zespół prowadzony przez Dawida Suskiego pokonał w Wilkasach koło Giżycka miejscowy KS Masuria Volley 3:1.

Pierwszy set rozegrany został od początku do końca pod dyktando Pałacu. Od drugiego seta gospodarze zmienili ustawienie, na pozycji rozgrywającego zameldował się Łukasz Augustynowicz, zaś grający na tej pozycji w poprzedniej partii Maciej Cichecki powrócił na pozycję przyjmującego. Masuria wygrała drugą odsłonę 25:21. W następnej, w identycznym stosunku, padł wynik na korzyść CSiR-u. Czwarty set wyglądał niemalże tak samo, jak pierwszy. Nasza drużyna wróciła do swojej gry, od początku do końca stopniowo powiększając przewagę, ostatecznie wygrywając ostatnią cześć spotkania 25:18, a cały mecz 3:1.

KS Masuria Volley Giżycko - CSiR Pałac Kamieniec 1:3 (17:25, 25:21, 21:25, 18:25).

Skład Pałacu: Nejdrowski, Szymański, Roman Rólkiewicz, Macyra, Kopaczel, Brzeziński, Poskier (libero) oraz Kotyśko, Masny (drugi libero).

Sędziowie: Sylwester Choiński (Giżycko) oraz Agnieszka Preweda (Kętrzyn).

Mecz w hali sportowej Parku Wodnego w Wilkasach oglądało ok. 10 osób.

Pozostałe rezultaty tej kolejki to:

• KPS Gietrzwałd - Team Cresovia Górowo Iławeckie 3:0
  • KSD Energoutil Ełk - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 0:3.

g

Za tydzień podopieczni Dawida Suskiego jadą do Ełku na zaległy mecz z 4 lutego. Do hali CSiR w Suszu Pałac powróci w terminie 17-18 marca, kiedy to podejmie Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński.