wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 czerwca 2018, 18:56

6:0 wygrał rozegrany dzisiaj mecz 28. kolejki klasy okręgowej Jeziorak Iława. Z tego aż 5 bramek padło w drugiej odsłonie spotkania.

W pierwszej części meczu trener iławskiej drużyny postanowił dać odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu, a w ich miejsce dać pograć rezerwowym i młodym. Tacy mniej doświadczeni piłkarze Jezioraka potrafi tworzyć pod bramką rywala zagrożenie. Gorzej bywało ze skutecznością. I tak w pierwszej połowie z co najmniej kilku dobrych sytuacji wykorzystana została jedna. Wynik otworzył Radosław Galas, strzelając na 1:0 w 22 minucie. Wcześniej piłka odbiła się od poprzeczki.

W drugiej połowie, po dokonanych przez szkoleniowca zespołu z Iławy zmianach, worek z bramkami się rozwiązał. Wynik podwyższali kolejno: dwukrotnie Wojciech Figurski, Remigiusz Parulis, Daniel Madej i ponownie Wojciech Figurski. W tym sezonie grający trener ma już na swoim koncie 34 zdobyte w biało-niebieskich barwach gole.