wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2018, 12:16 komentarzy 1

0:3 - taki rezultat widniał na tablicy w Suszu po pierwszej połowie. Ostateczny wynik spotkania? 3:3! (Fot. Archiwum własne.)

Pierwszy punkt w tym sezonie zapisała na swoje konto Unia Susz. I to w jakim stylu! Zespół Fabiana Wieliczko przegrywał już 0:3, by ostatecznie wyjść ze spotkania obronną ręką i zremisować 3:3.

O remisie 2:2 GKS-u Wikielec z liderem oraz przegranej 1:2 Jezioraka Iława w Lubawie już informowaliśmy na portalu. Ale na uwagę zasługuje też IV-ligowy mecz 5. kolejki rozegrany przez Unię Susz. W minioną sobotę, 1 września, zespół trenera Fabiana Wieliczko przed własną publicznością, podejmując Romintę Gołdap, przegrywał już 0:3, a... ostatecznie zremisował 3:3! W ten sposób na konto Unii został zapisany pierwszy punkt w tym sezonie IV ligi. Jak widać, póki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

Unia Susz - Rominta Gołdap 3:3 (0:3)