wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 listopada 2018, 15:54 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Trzy punkty wywalczył dzisiaj na wyjeździe w Miłomłynie zespół GKS-u Wikielec. Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego pokonali miejscową Tęczę 4:1.

Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec 1:4
0:1 - Remigiusz Sobociński (6')
0:2 - Adrian Płoski (20')
0:3 - Paweł Tomkiewicz (23')
0:4 - Remigiusz Sobociński (58')
1:4 - (75')

Zgodnie z przewidywaniami Wikielec bez trudu zainkasował kolejne trzy punkty. Już do przerwy zespół zapewnił sobie wygraną, bowiem szybko strzelone bramki ustawiły to spotkanie. Po przerwie GKS zdobył jeszcze jednego gola i w pełni zasłużenie wygrał to spotkanie. Gospodarze odpowiedzieli tylko jedną bramką.

Był to mecz "łatwy lekki i przyjemny". Następne spotkanie GKS-u  już w najbliższy piątek, 9 listopada o godzinie 18:00 z MKS-em Korsze. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Wikielcu.

Wyjściowa jedenastka GKS-u Wikielec w Miłomłynie: Kowalski, Kacperek, Wiśniewski, Kolcz, Luliński, Laskowski, Jankowski, Sobociński, Nowiński, Płoski i Tomkiewicz. Rezerwa: Kościński, Jajkowski, Wacławski i Turowski.