wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2018, 10:20 komentarzy 1
Na zdjęciu po prawej medaliści sekcji sportów walki Jezioraka Iława.

W minioną niedzielę, 18 listopada czterech zawodników sekcji sportów walki Jezioraka Iława wzięło udział w zawodach rangi pucharu Polski ,"Polish Open Cup" w Opolu. Reprezentanci naszego miasta wywalczyli tam trzy brązowe medale.

W zawodach wzięło udział 26 klubów, zarówno z kraju, jak i zza granicy, w tym Mołdawii, Czech, Rosji i Irlandii. W sumie do rywalizacji stanęło około 550 zawodników. Klub z Iławy reprezentowali: Marcel Gogolew, Natan Gogolew, Piotr Ośmiałowski i Igor Tasarz.

Natan Gogolew zdobył 3. miejsce w konkurencji układów formalnych dzieci. Natan jest jednym z najmłodszych podopiecznych trenera Krzysztofa Obrębskiego. Tym bardziej zasługuje na słowa uznania za odwagę i umiejętności.

Natomiast Igor Tasarz dwukrotnie stawał na podium w kategorii kadetów: wywalczył brąz w walkach przerywanych (semi-contact) i ciągłych (light-contact). Były to bardzo mocno obsadzone konkurencje.

Reprezentanci Iławy wyjechali do Opola pod opieką trenera sekcji sportów walki Jezioraka Iława Krzysztofa Obrębskiego.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!