wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lipca 2019, 12:26

(Fot. Zryw-Volley Iława.)

Za nami drugi turniej siatkówki plażowej z cyklu "Lato z Beach Volley". W niedzielę, 28 lipca uczestnicy tradycyjnie spotkali się na "dzikiej" plaży w Iławie.

W turnieju kobiet tradycyjnie dominowały zespoły z Iławy, natomiast w turnieju mężczyzn tym razem dwa najwyższe stopnie na podium wywalczyły zespoły przyjezdne.

Wśród kobiet po raz kolejny zwyciężył zespół Kris-Bus Zryw-Volley Iława Zuzanna Iwankowska i Wiktoria Borszewska. W turnieju mężczyzn najlepsi okazali się młodzi zawodnicy z Grudziądza Paweł i Patryk Cichaczewscy, którzy w finale pokonali zawodników z Ostródy Wiktora Pletę i Radosława Orzechowskiego.

Trener Mieczysław Pietroczuk, organizator zawodów:

Turniej, zwłaszcza w kategorii mężczyzn, stał na wysokim poziomie i był rywalizacją młodych zespołów i doświadczonych graczy. Tym razem górą była młodość, natomiast "rutyniarzom" zabrakło kondycji i musieli uznać wyższość młodzieży.

Już dzisiaj zapraszam na trzeci Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn z cyklu "Lato z Beach Volley 2019", który odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia od godziny 10:00 na plaży miejskiej w Iławie.