wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 listopada 2019, 15:46 komentarzy 1

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Świetna sportowa passa iławskiego Jezioraka trwa w najlepsze! W rozegranym dzisiaj na wyjeździe meczu 14. kolejki forBET IV ligi biało-niebiescy 4:0 pokonali MKS Korsze.

14. kolejka forBET IV ligi
MKS Korsze - ITS Jeziorak Iława 0:4 (0:1)

0:1 - Wojciech Figurski (35')
0:2 - Wojciech Figurski (38')
0:3 - Wojciech Figurski (45')
0:4 - Łukasz Suchocki (80')

Pierwsza połowa należała do grającego trenera Jezioraka. Szkoleniowiec biało-niebieskich otworzył wynik wyjazdowego spotkania w 35. minucie, a po chwili podwyższył prowadzenie swojego zespołu. W pierwszej odsłonie meczu znalazł drogę do bramki rywala jeszcze po raz trzeci, zapisując na swoje konto hat-tricka. W drugiej połowie wynik meczu ustalił na 4:0 dla Jezioraka Łukasz Suchocki.

Jeziorak Iława (wyjściowa jedenastka): Malanowski, Kolcz, Kressin, Święty, Figurski, Kuciński, Ksiuk, Madej, Galas, Kochalski, Sagan.