wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 września 2020, 18:55 komentarzy 4
Grający trener Wojciech Figurski zdobył dzisiaj dwie bramki.

Grający trener Wojciech Figurski zdobył dzisiaj dwie bramki. (Fot. Archiwum własne.)

Z kompletem punktów wracają z Pasymia zawodnicy Jezioraka Iława. W rozegranym dzisiaj (5 września) z tamtejszymi Błękitnymi meczu 8. kolejki zwyciężyli 4-2.

W pierwszej odsłonie spotkania Jeziorak przegrywał już 0:2, by do przerwy najpierw wyrównać, a po chwili wyjść na prowadzenie przy stanie 3:2!

8. kolejka forBET IV ligi
Błękitni Pasym - ITS Jeziorak Iława 2-4 (2:3)

1:0 - Patryk Malanowski (15')
2:0 - Patryk Malanowski (25')
2:1 - Wojciech Figurski (38')
2:2 - Radosław Galas (43')
2:3 - Wojciech Figurski (45')
2:4 - Arkadiusz Kuciński (84')

Błękitni zajmują jedną z ostatnich lokat w IV-ligowej tabeli. Dlatego dla kibiców Jezioraka Iława, który dzisiejszy mecz rozegrał na wyjeździe, mogło być nieprzyjemnym zaskoczeniem, gdy gospodarze dość szybko zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie 2:0. Jeziorak jednak, po tym nieudanym początku, pozbierał się i zdołał zdobyć do przerwy aż trzy bramki. Ta część meczu rozstrzygnęła o jego losach. W drugiej odsłonie kibice obejrzeli już tylko jedno trafienie. Arkadiusz Kuciński golem na 4:2 dla Jezioraka przypieczętował zwycięstwo i komplet punktów dla biało-niebieskich.

Swój następny mecz Jeziorak zagra u siebie. 12 września podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego podejmą Olimpię II Elbląg.