wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2020, 17:57 komentarzy 4

To był udany mecz biało-niebieskich. Ekipa trenera Wojciecha Figurskiego aż 4-0 pokonała rezerwy elbląskiej Olimpii.

Czwarta ekipa IV ligi, Olimpia II Elbląg, była dzisiaj gościem na Sienkiewicza. Jeziorak Iława, choć jest na niższym miejscu w tabeli, wygrał pewnie i zasłużenie.

9. kolejka forBET IV ligi
ITS Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg 4-0 (2-0)

1:0 - Arkadiusz Kuciński (8')
2:0 - Daniel Madej (28')
3:0 - Daniel Madej (68')
4:0 - Jakub Szczepański (90'+)

Jeziorak Iława pewnie pokonuje rezerwy Olimpii Elbląg.

Ilość zdjęć 73

Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. Już w 8. minucie spotkania Arkadiusz Kuciński znalazł drogę do bramki przeciwnika. Goście mogli wyrównać w 17. minucie, ale Dawid Ciura obronił rzut karny. W pierwszej odsłonie padła jeszcze jedna bramka dla biało-niebieskich: na 2:0 podwyższył w 28. minucie Daniel Madej.

W drugiej połowie, jeszcze lepszej w wykonaniu gospodarzy, Jeziorak absolutnie zdominował plac gry, co chwilę stwarzając groźne sytuacje. Efektem była bramka na 3:0 - na listę strzelców wpisał się Daniel Madej, który skierował piłkę do bramki ładnym strzałem po ziemi z rzutu wolnego.

W doliczonym czasie gry Jakub Szczepański ustalił wynik spotkania na 4:0. Po ładnej asyście Figurskiego z lewej strony z najbliższej odległości strzelił głową. Komplet punktów, po tym wysokim i zasłużonym zwycięstwie, dzisiaj został na Sienkiewicza.

Jeziorak Iława: Dawid Ciura, Paweł Kolcz, Krzysztof Kressin, Arkadiusz Kuciński, Radosław Galas, Daniel Madej, Damian Tokarski, Kacper Neumann, Jakub Stanikowski, Paweł Sagan, Patryk Czarnota. Rezerwa: Kacper Włodarczyk, Karol Kaźmierski, Dawid Kowalski, Michał Kwiatkowski, Wojciech Figurski, Dawid Ksiuk, Jakub Szczepański.

Za tydzień, 19 września, Jeziorak Iława podejmie przed własną publicznością Olimpię Olsztynek.