wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 listopada 2020, 15:41 komentarzy 9

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Komplet punktów został na boisku rywala - w rozegranym dzisiaj na wyjeździe meczu 17. kolejki forBET IV ligi Jeziorak Iława przegrał z Mazurem Ełk 1-4.

4:1 - Paweł Cichy (90')

Początek spotkania nie zapowiadał klęski Jezioraka. To zawodnicy Wojciecha Figurskiego jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie bramkę zdobył dla biało-niebieskich Patryk Czarnota i zespół do przerwy utrzymał tę przewagę.

Do odrabiania strat rywale rzucili się w drugiej połowie i byli w tym skuteczni. Najpierw wyrównał Jakub Lewandowski, później ten sam zawodnik wyprowadził Mazura na prowadzenie 2:1. Na listę strzelców zespołu gospodarzy wpisali się jeszcze Szymon Dębek i Paweł Cichy. Jeziorak Iława dzisiaj bez punktów.

Jeziorak Iława: Ciura, Kaźmierski, Kowalski, Kressin, Kuciński, Galas, Madej, Tokarski, Wiśniewski, Sagan, Czarnota. Rezerwa: Włodarczyk, Kwiatkowski, Figurski, Ksiuk, Szczepański, Neumann, Stanikowski.

W następnej kolejce Jeziorak zagra na wyjeździe z Mamrami Giżycko.