wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 kwietnia 2021, 18:37 komentarzy 1

Świetna passa Jezioraka Iława trwa. Dzisiaj zespół trenera Wojciecha Figurskiego pokonał na własnym obiekcie Błękitnych Pasym 4:0.

Błękitni Pasym - drużyna zajmująca przed dzisiejszym meczem 10. lokatę w IV-ligowej tabeli, była dzisiaj gościem plasującego się na miejscu 7. Jezioraka Iława.

Jeziorak na fali! Jest kolejne pewne zwycięstwo drużyny z Sienkiewicza

Ilość zdjęć 42

25. kolejka forBET IV ligi

ITS Jeziorak Iława - Błękitni Pasym 4:0 (2-0)

1:0 - Michał Kwiatkowski (32')
2:0 - Damian Tokarski (43')
3:0 - Radosław Galas (78')
4:0 - Michał Kwiatkowski (88')

Pierwszą groźną sytuację w tym meczu mieli goście - w 20. minucie Maciej Zalewski ratował drużynę gospodarzy, wybijając piłkę z linii bramkowej. Natomiast pierwsza bramka należała do Jezioraka - w 32. minucie "jedenastkę" zamienił na gola Michał Kwiatkowski. Wynik pierwszej połowy ustalił na 2:0 dla biało-niebieskich Damian Tokarski, który w 43. minucie podwyższył na 2:0.

W drugiej odsłonie na jeszcze jedną bramkę Jezioraka trzeba było poczekać do 78. minuty, kiedy Radosław Galas dodał swoje nazwisko do listy strzelców drużyny gospodarzy, podwyższając na 3:0 prowadzenie Jezioraka. W 88. minucie powinno być 4:0, ale Daniel Madej w idealnej sytuacji przestrzelił. Co się nie udało Madejowi, chwilę później zrealizował Kwiatkowski. To przypieczętowało pewne zwycięstwo Jezioraka w tym meczu - zwycięstwo na pewno w pełni zasłużone.

Jeziorak Iława: Kacper Włodarczyk, Maciej Zalewski, Jakub Słomski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin, Michał Kwiatkowski, Radosław Galas, Damian Tokarski, Cezary Nowiński, Paweł Sagan, Patryk Czarnota. Rezerwa: Denis Staroń, Daniel Madej, Maciej Banaszek, Jakub Szczepański, Wiktor Topolewski, Jakub Stanikowski, Szymon Świniarski.

Następny ligowy mecz Jezioraka to wyjazdowe spotkanie z Olimpią II Elbląg, zaplanowane na 2 maja.