wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 czerwca 2021, 18:51 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Rewanżowym meczem z Mazurem Ełk ekipa Jezioraka Iława zakończyła sezon 2020/2021 w forBET IV lidze.

W upalną sobotę piłkarze zmagali się nie tylko z rywalami, ale i z panującym skwarem.

34. kolejka forBET IV ligi
Iława, 19 czerwca

ITS Jeziorak Iława - Mazur Ełk 3-0 (1-0)
1:0 - Wojciech Figurski (34')
2:0 - Wojciech Figurski (73')
3:0 - Cezary Nowiński (86')

4-1, taki był wynik spotkania obu drużyn rozegranego jesienią w Ełku. Jeziorak poniósł wówczas sromotną wyjazdową porażkę, a dzisiejszy mecz przed własną publicznością, rozgrywany w dniu, gdy biało-czerwoni na Euro grają z Hiszpanią, był okazją, aby zrewanżować się Mazurowi, drużynie przed tym meczem zajmującej w tabeli IV ligi 9. miejsce.

W pierwszej połowie spotkania lepiej z panującym upałem, przekraczającym 30 stopni w cieniu, poradzili sobie gospodarze. Wyrazem tego była strzelona w 34. minucie spotkania przez Wojciecha Figurskiego bramka. W drugiej odsłonie gospodarze jeszcze podwyższyli swoje prowadzenie: grający trener był autorem kolejnego trafienia w 73. minucie, a wynik spotkania ustalił w końcówce Cezary Nowiński.

3:0, to wynik tego spotkania. Koniec sezonu w wykonaniu Jezioraka Iława można uznać za bardzo udany.