wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 sierpnia 2021, 10:12 komentarzy 6

(Fot. GKS Wikielec.)

Podziałem punktów, po emocjonującym spotkaniu, zakończył się rozegrany w środę w Wikielcu mecz 3. kolejki między miejscowym GKS-em a Sokołem Aleksandrów Łódzki.

GKS zremisował to spotkanie 2:2. Bramki strzelali dla gości Bartosiński (z karnego) i Zagórski, natomiast dla drużyny gospodarzy Korzeniewski i M. Jajkowski.

Jednym słowem - "dreszczowiec", taki mecz obejrzeli kibice w Wikielcu. W 2. minucie gospodarze mogli dobrze rozpocząć spotkanie, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu w polu karnym na Szymonie Masiaku. Natomiast w 23. minucie został podyktowany rzut karny dla zespołu Sokoła; wykorzystał go Jakub Bartosiński. Bramkę do szatni z rzutu rożnego strzelił Adrian Korzeniewski.

W drugiej połowie większą inicjatywę przejęli goście, czego efektem była bramka Jakuba Zagórskiego. Kilka minut później piękną bramką z rzutu wolnego popisał się Mateusz Jajkowski - bramkarz Sokoła był bezradny i musiał wyjąć piłkę z siatki. 2 minuty potem kolejny rzut karny dla gości po dotknięciu piłki ręką. Tym razem Marcin Wieczerzak wyczuł intencję strzelającego i wybronił bardzo ważną sytuację, co w konsekwencji dało GKS-owi jeden punkt w tym spotkaniu.

GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2 (1:1)

0:1 - Bartosiński 23' (k), 1:1 - Korzeniewski 45', 1:2 - Zagórski 71', 2:2 - M. Jajkowski 75'

GKS Wikielec: Wieczerzak - Korzeniewski (67' Sz. Jajkowski), Otręba, M. Jajkowski, Jońca, Grzybowski, Błaszak (67' Rosoliński), Szypulski, Jankowski, Święty (58' Bartkowski), Masiak.

Sokół Aleksandrów Łódzki: Polit - Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król (75' Pałgan), Dziuba, Przybycień, Dydak (75' Sobociński), Wolinowski (45' Góral), Zagórski, Dubenkov (75' Tazbir).

Żółte kartki: Jakub Dydak, Przemysław Woźniczak, Mateusz Lis (Sokół) - M. Jajkowski (GKS).

Sędziowie: Damian Szczytniewski (sędzia główny), Jarosław Machowski (asystent nr 1), Michał Szymański (asystent nr 2) - Mazowiecki ZPN.

W ramach 4. kolejki GKS Wikielec zagra na wyjeździe z KS Kutno. Mecz odbędzie się 21 sierpnia (w sobotę) o godz. 17:00.

Źródło: GKS Wikielec/red. kontakt@infoilawa.pl.