wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 marca 2022, 19:48 komentarzy 4

(Fot. Info Iława.)

W gminie Iława ruszyła dzisiaj runda wiosenna w III lidze. Miejscowy GKS Wikielec, zajmujący przed tym spotkaniem 15. lokatę w tabeli, podejmował o pięć miejsc wyżej notowanego Ursusa Warszawa.

21. kolejka III ligi
(pierwszy mecz rundy wiosennej)
Wikielec, 11 marca
GKS Wikielec - Ursus Warszawa 0:0 (0-0)

Do przerwy ani jedna, ani druga strona nie zdołała sforsować obrony rywala i aż do gwizdka obwieszczającego koniec pierwszej połowy utrzymał się bezbramkowy remis. Bramek nie przyniosła też druga odsłona: oba zespoły wciąż dobrze się broniły. Pomimo kilku dobrych okazji po obu stronach, ta inauguracja nie przyniosła kibicom goli.

0-0 i podział punktów po tym bezbramkowym remisie, tak wygląda wynik pierwszego po zimowej przerwie spotkania III-ligowego GKS-u Wikielec.

SKŁADY

GKS Wikielec: Jakub Wąsowski - Paweł Grzybowski, Piotr Kacperek (kapitan), Mateusz Jajkowski, Sebastian Szypulski, Adrian Korzeniewski, Michał Jankowski, Kentaro Arai, Hubert Otręba, Łukasz Rytelewski, Eduards Visnakovs. Rezerwa: Paweł Rutkowski, Szymon Jajkowski, Piotr Rykaczewski, Michał Żukowski, Patryk Rosoliński, Jakub Kopacz, Rafał Kujawa.

Ursus Warszawa: Krystian Kalinowski - Wojciech Bernacik, Paweł Czarnecki, Maciej Prusinowski, Mateusz Muszyński, Adrian Kozarzewski, Oskar Pyrzyna, Sebastian Olczak, Paweł Tarnowski (kapitan), Antoni Górecki, Kacper Gzieło. Rezerwa: Paweł Szajewski, Hubert Wierucki, Kuba Wardzyński, Mikołaj Neuman, Michał Strzałkowski, Kacper Lenarcik.