wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 kwietnia 2022, 14:01 komentarzy 11

Beniaminka III ligi, Pilicę Białobrzegi, podejmowała dzisiaj przed własną publicznością ekipa GKS-u Wikielec.

Kryzysu, przeplatania od początku tej rundy remisów z porażkami, "Gieksie" nie udało się zażegnać.

27. kolejka III ligi

GKS Wikielec - Pilica Białobrzegi 0:2 (0-0)
1:0 - Konrad Paterek (53')
2:0 - Konrad Paterek (79')

Pierwsza połowa tego spotkania to mecz bez większej historii; 45 minut zmagań, które nie przyniosły wielu sytuacji bramkowych, czy emocji, zakończyło się bezbramkowym remisem.

Za to druga odsłona dość szybko przyniosła sytuację, która zaważyła na wyniku tego spotkania. Niestety - na niekorzyść "Gieksy". W 52. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył za faul Hubert Otręba. Zawodnik opuścił boisko, a jego zespół, który grał w osłabieniu, minutę później stracił bramkę. Wynik spotkania otworzył, strzelając na 1:0 dla gości, Konrad Paterek. Ten sam zawodnik wynik meczu zamknął, w 79. minucie ustalając rezultat na 2:0 dla Pilicy. Ekipa trenera Piotra Zajączkowskiego, która w rundzie rewanżowej jeszcze nie zwyciężyła, jest pod coraz większą presją.

GKS Wikielec: Wąsowski Jakub - Grzybowski Paweł, Kacperek Piotr, Jajkowski Mateusz, Szypulski Sebastian, Rosoliński Patryk, Jankowski Michał, Arai Kentaro, Otręba Hubert, Rytelewski Łukasz, Visnakovs Eduards. Rezerwa: Rutkowski Paweł, Rykaczewski Piotr, Błaszak Paweł, Żukowski Michał, Korzeniewski Adrian, Kopacz Jakub, Kujawa Rafał.

GKS Wikielec przegrywa z Pilicą Białobrzegi.