wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2022, 14:49 komentarzy 3

Polonia Lidzbark Warmiński, wicelider IV ligi, gościła dzisiaj na gminnym stadionie w Wikielcu. Wyżej notowanego rywala gospodarze się nie przestraszyli, strzelając przyjezdnym trzy bramki i zachowując czyste konto.

5. kolejka forBET IV ligi
GKS Wikielec - Polonia Lidzbark Warmiński 3:0 (1-0)
1:0 - Rafał Kujawa (29')
2:0 - Arai Kentaro (60')
3:0 - Hubert Otręba (87')

GKS podejmował dzisiaj przed własną publicznością wicelidera i... nie był "gościnny". Chociaż przeciwnik "Gieksy" jest nieco wyżej notowany w tabeli (przed tym meczem zajmował drugie miejsce, podczas gdy Wikielec był czwarty), to dzisiejszy mecz 5. kolejki w Wikielcu przebiegł pod dyktando gospodarzy. Na prowadzenie wyszli w 29. minucie po tym, jak Rafał Kujawa otworzył wynik spotkania. Na 2:0 podwyższył już w drugiej połowie Arai Kentaro, a wynik ustalił na 3:0, w 87. minucie spotkania, Hubert Otręba, strzelając głową po pięknym zagraniu z rzutu rożnego w wykonaniu Mateusza Jajkowskiego.

Dzisiaj za sprawą GKS-u Polonia Lidzbark Warmiński zaznała drugiej porażki w sezonie. Natomiast gospodarze dopisali do swojego konta trzecie zwycięstwo.

GKS Wikielec: Paweł Rutkowski - Remigiusz Niedbalski, Illia Malyshkin, Piotr Kacperek, Mateusz Jajkowski, Wiktor Preuss, Patryk Rosoliński, Hubert Otręba, Mateusz Jackowski, Arai Kentaro, Rafał Kujawa. Rezerwa: Maciej Kordalski, Szymon Jajkowski, Adrian Wasiak, Alan Klimek, Mateusz Zieliński, Dmitry Mulkevich, Norbert Rydel.

Kolejny w lidze rywal GKS-u to Tęcza Biskupiec. Ten mecz podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego zagrają na wyjeździe 10 września.