wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2022, 18:33

(Fot. GKS Wikielec.)

Po 6. kolejce IV-ligowych zmagań GKS Wikielec jest wiceliderem w tej klasie.

Dzisiaj podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego na wyjeździe pokonali Tęczę Biskupiec 2:1. Odnieśli 4. zwycięstwo na 6 rozegranych meczów.

6. kolejka forBET IV ligi
Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1-2 (1-2)
0:1 - Rafał Kujawa (12')
1:1 - Kamil Tomczuk (32')
1:2 - Wiktor Preuss (40')

Na listę strzelców "Gieksy" wpisali się w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki Rafał Kujawa, który w 12. minucie otworzył wynik spotkania i Wiktor Preuss, zdobywca bramki z 40. minuty. Honorowe trafienie dla gospodarzy zapisał na swoje konto Kamil Tomczuk.

GKS Wikielec (wyjściowa jedenastka): Rutkowski - Niedbalski, Kacperek, M. Jajkowski, Preuss, Jackowski, Malyshkin, Kentaro, Rosoliński, Otręba, Kujawa.

A za tydzień, 17 września, GKS Wikielec podejmie przed własną publicznością zespół Znicza Biała Piska.