ZDZ
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 września 2022, 19:48 komentarzy 6

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Szalony mecz 8. kolejki forBET IV ligi w Mrągowie! Jeziorak Iława 4:5 rozstrzyga na swoją korzyść zacięte i wyczerpujące spotkanie z Mrągowią.

To był prawdziwy strzelecki festiwal! Rzadko się zdarza w jednym meczu zobaczyć aż 9 bramek.

8. kolejka forBET IV ligi

Mrągowia Mrągowo – Jeziorak Iława 4:5 (1:2)

4:5 - Wypniewski (87')

Rozwiązany worek z bramkami i kolejne zwroty akcji - na brak emocji w tym meczu kibice nie mogli narzekać! Do przerwy Jeziorak prowadził 2:1, aby w drugiej odsłonie, po kolejnych skutecznych akcjach, podwyższyć swoje prowadzenie na 4:1. Pomylili się jednak ci, którzy w tym momencie uznali mecz za rozstrzygnięty. Podrażnionym gospodarzom wystarczyło niespełna 10 minut, aby zdobyć dwie bramki! Zacięta walka trwała do ostatnich minut spotkania, a zespoły wymieniały ciosy. Ostatecznie to Mrągowia, przegrywając dziś 4:5, musiała uznać sportową wyższość Jezioraka.

Po tym spotkaniu iławianie zajęli fotel wicelidera, tuż za GKS-em Wikielec. W 8 meczach "Gieksa" zgromadziła 19, a Jeziorak 17 punktów.

Mrągowia Mrągowo: Orzeł – Kosek (Skrzęta 57'), Bognacki, Drzewiecki (Skok 57'), Żęgota, Kuśnierz, Bojarowski (Kudlak 89'), Błędowski (Wypniewski 62'), Barszczewski, Rybkiewicz, Morawski.

Jeziorak Iława: Włodarczyk – Kressin, Abramczyk (Kłosowski 87'), Sedlewski (Leszczenko 75'), Górski, Kruczkowski (Słomski 70'), Kwiatkowski, Kuciński, Sagan, Kota, Bartkowski.

Za tydzień, 1 października, Jeziorak Iława podejmie przed własną publicznością DKS Dobre Miasto.