wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2022, 18:25 komentarzy 3

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

PIŁKA NOŻNA/IV LIGA. Trzeci w tabeli Jeziorak Iława grał dzisiaj na wyjeździe z szóstą Tęczą Biskupiec. Podopieczni trenera Daniela Madeja rozgromili przeciwnika sześć do zera!

Hat-tricka zapisał na swoje konto Rafał Kruczkowski.

12. kolejka forBET IV ligi
Tęcza Biskupiec - Jeziorak Iława 0:6 (0-2)
0:1 - Arkadiusz Kuciński (23')
0:2 - Rafał Kruczkowski (40')
0:3 - Rafał Kruczkowski (46')
0:4 - Krzysztof Kressin (48')
0:5 - Kota Imamoto (53')
0:6 - Rafał Kruczkowski (56')

W Biskupcu Jeziorak rozwiązał dziś worek z bramkami! "Strzelaninę" rozpoczął Arkadiusz Kuciński, który w 23. minucie popisowym strzałem pokonał golkipera gospodarzy. Do przerwy podopieczni trenera Daniela Madeja prowadzili już 2:0 po golu Rafała Kruczkowskiego. Ten sam zawodnik zdobył kolejną bramkę na samym początku drugiej odsłony spotkania. Swoje nazwiska do listy strzelców dopisali jeszcze Krzysztof Kressin i Kota Imamoto, a wynik spotkania ustalił na 6:0 dla Jezioraka Rafał Kruczkowski, zdobywca hat-tricka.

Jeziorak Iława: Włodarczyk - Kłosowski, Abramczyk, Kressin, Kwiatkowski, Bartkowski, Kuciński, Sternicki, Sagan, Kota, Kruczkowski. Rezerwa: Urban - Kochalski, Słomski, Banaszek, Górski, Mazaleuski, Zieliński.

A za tydzień (29 października) Jeziorak Iława podejmie przed własną publicznością drużynę Znicza Biała Piska.

Zdjęcia: nadesłane.