ZDZ
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 października 2022, 15:50 komentarzy 6

(Fot. Info Iława.)

Jeziorak Iława podejmował w sobotnim meczu przed własną publicznością zespół Znicza Biała Piska - przed tym meczem 6. ekipę IV ligi.

13. kolejka forBET IV ligi
Jeziorak Iława - Znicz Biała Piska 0-1 (0-0)
0:1 - Krystian Krzyś (71')

Do przerwy w tym spotkaniu utrzymał się bezbramkowy remis. Obronę rywala sforsował dopiero w 71. minucie meczu Krystian Krzyś, który celnym strzałem wykończył szybką ofensywną akcję drużyny Znicza. Był to mecz wyrównany, bo Jeziorak także miał swoje okazje. Niestety, za każdym razem na posterunku był bramkarz gości, który nie dał się zaskoczyć. Dobrą interwencją, ratując swój zespół przed utratą kolejnego gola, popisał się też golkiper biało-niebieskich, który w 82. minucie obronił strzał w sytuacji "sam na sam". To jednak było za mało, aby urwać w tym meczu przynajmniej jedno "oczko". Dzisiaj komplet punktów wywalczyli na iławskiej murawie goście.

Jeziorak Iława: Kacper Włodarczyk - Kacper Kłosowski, Marcel Abramczyk, Krzysztof Kressin, Michał Kwiatkowski, Michał Bartkowski, Arkadiusz Kuciński, Kamil Sternicki, Paweł Sagan, Kota Imamoto, Rafał Kruczkowski. Rezerwa: Bartosz Urban, Grzegorz Kochalski, Hubert Leszczenko, Jakub Słomski, Tomasz Sedlewski, Maciej Banaszek, Jakub Górski.

Za tydzień (5 listopada) biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Romintą Gołdap.