wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 czerwca 2023, 15:55 komentarzy 6
St. post. Natalia Nikel w rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego Policji zajęła drugie miejsce.

Reprezentantka Komendy Powiatowej Policji w Iławie wzięła udział w Triathlonie Mietków na dystansie 1/8 Ironmana, podczas którego rozegrano Mistrzostwa Polski Policjantów.

O zwycięstwo rywalizowało 194 zawodników, w tym 22 policjantów. Wśród nagrodzonych znalazła się policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Iławie st. post. Natalia Nikel, która w rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego Policji zajęła drugie miejsce.

W minioną sobotę (10.06.2023 r.) w Mietkowie niedaleko Wrocławia odbyły się zawody Triathlon Mietków na dystansie 1/8 Ironmana, podczas których rozegrano Mistrzostwa Polski Policjantów - to w tych zawodach brała udział reprezentantka Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Oprócz rywalizacji w kategorii open policjantka walczyła o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W zmaganiach na dystansie: 475 m pływania, 22,5 km jazdy rowerem i 5,25 km biegu udział wzięło 194 zawodników, w tym 22 policjantów. Dla zawodników mistrzostwa były sporym wyzwaniem, ponieważ funkcjonariusze ścigali się w pełnym słońcu m.in. po wałach Zalewu Mietkowskiego. Po zaciętej rywalizacji, którą ukończyło 191 zawodników, wyłoniono zwycięzców.

Nasza reprezentantka st. post. Natalia Nikel  wywalczyła drugie miejsce w rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego Policji i ukończyła zmagania z czasem 01:29:00, podaje iławska komenda policji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!