wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2024, 13:49 komentarzy 4

(Fot. Kamila Stępniak)

Ostródzianin Damian Błaut potwierdził dzisiaj wysoką formę. Zawodnik Run Goku Team jako pierwszy pokonał liczącą 28 kilometrów trasę zimowego biegu crossowego „Zasuwaj!”, do którego doszło dzisiaj na trasie Susz – Iława. Wśród kobiet zwyciężyła iławianka Daria Zaraś.

01:44:20 – to czas osiągnięty przez zwycięzcę „Zasuwaj!” 2024 w kategorii Open oraz mężczyzn. Wynik Damiana Błauta zasługuje na uznanie. Zresztą – na szacunek zasługują wszyscy, którzy pokonali niełatwą trasę zimowego biegu crossowego z Susza do Iławy.

DZISIAJ PISALIŚMY TAKŻE [link aktywny]: Zimowy bieg crossowy „Zasuwaj!” Mamy zdjęcia ze startu w Suszu

W linku powyżej więcej informacji o samym biegu oraz fotogaleria. Tu publikujemy wyniki, podane już przez STS Timing. Jak już wiemy, wygrał Błaut, a drugi wśród mężczyzn był lubawianin Radosław Górski, trzecie miejsce wywalczył Przemysław Belka z Iławy. U pań jako druga po Darii Zaraś linię mety przekroczyła kolejna iławianka, Patrycja Przybyłek, a trzecia była Katarzyna Prus z Susza.