wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2024, 13:41
Radość zespołu piłki ręcznej z Iławy po zwycięstwie w Kwidzynie

Radość zespołu piłki ręcznej z Iławy po zwycięstwie w Kwidzynie (Fot. arch. Aqua-Instal Jeziorak Iława)

Drużyna piłki ręcznej z Iławy zapisała dzisiaj na swoje konto jedenaste zwycięstwo w sezonie 2023/24. Aqua-Instal Jeziorak wiezie właśnie trzy punkty z Kwidzyna, gdzie mierzył się z miejscową SMS.

I LIGA PIŁKI RĘCZNEJ:

SMS ZPRP I Kwidzyn – Aqua-Instal Jeziorak Iława 37:39 (17:21)

AQUA-INSTAL JEZIORAK: Pająk, Zakrzewski, Prorok - Dembowski J., Svanberg, Szymaniak, Minder, Skowroński, Klinger, Krieger, Kondracki, Cichocki Kar., Dembowski P., Jaworski, Jadanowski, Malinski,

Dzisiejszym spotkaniem I-ligowcy z Iławy zainaugurowali drugą rundę sezonu 2023/24. Na start kolejnej części rozgrywek Jeziorak wygrał ze zdolną młodzieżą ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, zespół grającego trenera Kamila Kriegera mierzył się dzisiaj z pierwszą drużyną SMS.

Po pierwszej połowie goście prowadzili czterema bramkami. Matematyka jasno więc wskazuje, że w drugiej połowie „wygrali” gospodarze (20:18 w tej partii) – drużyna z Iławy zdawała sobie sprawę, że łatwo w Kwidzynie nie będzie. I nie było, ale trzy punkty ostatecznie lądują na koncie Jezioraka. Najwięcej dla gości rzucił Paweł Malinski (10 bramek).

Za tydzień szczypiorniści Jezioraka zaprezentują się przed swoją publicznością (sobota 24.02, godz. 17.00), kiedy to zmierzą się z Jedynką Morąg, bardzo dobrze spisującym się beniaminkiem I ligi.