Piłkarze Gieksy wyszli na spotkanie z ŁKS-em w koszulkach z hasłem wspierającym kontuzjowanego Maddoxa Sobocińskiego, do tego początek meczu poprzedziła minuta ciszy ku pamięci zmarłego w piątek tragicznie Damiana Paszynina, prezesa Unii Susz (Fot. Mateusz Partyga)

W rozegranym wczoraj spotkaniu 23. kolejki piłkarskiej III ligi GKS Wikielec przegrał na swoim terenie z ŁKS-em Łomża. Publikujemy zdjęcia oraz krótkie nagranie wideo z tego spotkania.

W sobotę na stadionie w Wikielcu spotkały się dwie drużyny, które wciąż muszą obawiać się o ligowy byt. Wspierana przez sporą grupę swoich kibiców drużyna ŁKS-u Łomża wygrała po golu zdobytym w drugiej połowie meczu (trafienie Patryka Winsztala).

Więcej o spotkaniu przeczytasz w relacji: Gminny czy Łomżyński KS był górą? Sprawdzamy wynik meczu w Wikielcu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz krótkiego nagrania wideo, tuż przed wyjściem zespołów i trójki sędziowskiej na boisko.

Zobacz zdjęcia z meczu III ligi GKS Wikielec - ŁKS Łomża 0:1, 30.03.2024, fot. Mateusz Partyga / Info Iława