REKLAMAMartex
ZDZ
REKLAMAMerto2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 października 2024, 11:55

OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praca” w Iławie ogłasza konkurs na stanowisko:

SPECJALISTA ds. WINDYKACJI.

1.    Wymagania wobec kandydata:

a)    wykształcenie minimum średnie,
b)    staż pracy: minimum 3 lata,
c)    niekaralność za przestępstwa,
d)    znajomość zasad księgowania należności,
e)    znajomość obsługi programów Word i Excel,
f)    doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach będzie dodatkowym atutem.

2.    Zakres obowiązków:

⦁    monitorowanie należności i nadzorowanie płatności,
⦁    opracowywanie projektów pism sądowych i egzekucyjnych (pod nadzorem radcy prawnego),
⦁    bieżące wsparcie działu księgowego w realizacji jego zadań,
⦁    prowadzenie rozmów, korespondencji z dłużnikami,
⦁    udzielanie informacji na temat zadłużenia, terminu jego spłaty oraz warunków wznowienia umowy i wysokości opłat windykacyjnych,
⦁    aktualizowanie danych w systemie i prowadzenie analiz kartotek,
⦁    sporządzanie zestawień dla celów sprawozdawczych i finansowych.

3.    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat.

4.    Zgłoszenia

w postaci CV należy składać w terminie do 25 października 2024 r. do godz. 14.00 w sekretariacie siedziby Spółdzielni przy ul. Okulickiego 1a w Iławie lub elektronicznie na adres: biuro@smpraca.ilawa.pl

Ogłoszenie.

REKLAMAABS3
REKLAMAprofi
REKLAMAklub
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd chełmżyca
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4207 sekundy